UAB Dimeka yra oficialus ir autorizuotas pažangiausių termovizorių gamintojų  Hikmicro atstovas Lietuvoje.

Dimeka prekiauja termoviziniais monokliais, binokliais, kitais profesionaliais prietaisais bei diegia termovizinius sprendimus, taip pat atlieka garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, konsultuoja bei apmoko naudotis prietaisais.

Atstovaujamų gamintojų termovizoriai skirti medžioklei, apsaugai, profesionaliam darbui ar tiesiog stebėjimui: visiškoje tamsoje naktį, dieną ir bet kokiomis oro sąlygomis. Visi prietaisų kokybė yra griežtai kontroliuojama, todėl temovizoriai yra patikimi ir atitinkantys aukščiausius standartus.

Aukštos raiškos stebėjimo prietaisais galima aptikti šiluminius objektus esančius net už 2600 metrų. Termovizoriai yra telpantys į kišenę, atsparūs vandeniui ir dulkėms, multifunkciniai, o jais naudotis yra itin paprasta ir patogu.

Hikmicro  termovizoriuose sumontuoti naujausios kartos, pažangiausi 12 mikronų sensoriai su itin jautriu temperatūriniu ≤25 milikelvinų NETD.
Šios technologijos sukuria detaliausią ir ryškiausią termovizinį vaizdą, kai, tuo tarpu, kiti gamintojai vis dar naudoja senus 17 mikronų šiluminius jutiklius.

Termovizorius medžioklėje yra nepakeičiamas pagalbininkas, todėl Dimeka siūlomi patikimų gamintojų prietaisai yra patys pažangiausi, o unikalūs sprendimai neturi konkurentų rinkoje. Dabar galite matyti dar toliau ir aiškiau.

Lietuvoje atstovaujamų Hikmicro Sensing Technology Co., Ltd., vienintelis oficialus prekinis ženklas yra – Hikmicro Lietuva.

 Geriausios įsigijimo sąlygos tik oficialiose elektroninėse parduotuvėse: www.hik.lt.

 

Garantija:

Produktai pasižymi aukščiausia kokybe, to įrodymas –  visiems termovizoriams suteikiama 3 metų garantija. Taip pat atliekamas ir profesionalus garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, autorizuotuose servisuose Lietuvoje. Remonto atveju yra suteikiami pakaitiniai prietaisai, tai jums garantuos, kad pasirinkę Dimeką, visada turėsite patikimą pagalbininką savo veikloje.