Dažniausiai užduodami klausimai

Jeigu turite klausimų ar norite pasikonsultuoti – kreipkitės. Atsakysime kaip įmanoma greičiau.

1. Perkant hik.lt elektroninėje parduotuvėje;

2. Susisiekiant su mumis el. paštu: laurynas.sasnauskas@dimeka.eu  ar telefonu: +370 615 60880;

Galima. Termovizoriaus pristatymas vidutiniškai gali užtrukti iki 14 d. d.

Termovizorių galite pirkti išsimokėtinai. Pasirinkite norimą termovizorių ir parašykite mums, o mes pateiksime geriausią pasiūlymą Jums. Dėl Išsamesnės informacijos apie Mokilizingu paslaugas ir jų įkainius teiraukitės el. paštu: laurynas.sasnauskas@dimeka.eu . Plačiau apie pirkimą išsimokėtinai galite paskaityti čia.

Visiems Hikmicro prietaisams ir baterijoms yra suteikiama 3 metų gamintojo garantija. Plačiau apie garantinį aptarnavimą galite paskaityti čia.

Dėl Hikmicro prietaisų garantijos ir garantinio aptarnavimo kreipkitės el. paštu: laurynas.sasnauskas@dimeka.eu

1. Į namus pristatytos prekės kokybę tikrinkite dalyvaujant kurjeriui. Jei pastebėjote, kad įpakavimas turi pažeidimų, apie tai iškart praneškite prekes atvežusiam kurjeriui;
2. Kartu su kurjeriu užpildykite siuntos pažeidimų/patikrinimo aktą;
3. Patikrinkite siuntos viduje esančias prekes ir, jei jos pažeistos, pažeidimus papildomai užfiksuokite nuotraukose. Nuotraukos bus reikalingos sklandesnei prekių grąžinimo procedūrai. Jei pakuotė nepažeista, dalyvaujant kurjeriui prekių tikrinti nereikia;
4. Jei priimate prekes ir pasirašote dokumentus, laikoma, kad prekės pristatytos tvarkingai;
6. Jei prekes atsiėmėte siuntų terminale įpakavimo ir prietaiso pažeidimus užfiksuokite nuotraukose. Nuotraukos bus reikalingos sklandesnei grąžinimo procedūrai.
7. Susisiekite su mumis el. paštu: laurynas.sasnauskas@dimeka.eu

Užsakymų priėmimas perkant internetinėje parduotuvėje www.hik.lt: 0-24 val. (visą parą), visomis savaitės dienomis.
Į Jūsų klausimus atsakysime el. paštu: laurynas.sasnauskas@dimeka.eu , arba telefonu: +370 615 60880, I-V nuo 9.00 iki 18.00 val.

Susisiekite: info@dimeka.eu. Plačiau apie Hikmicro Lietuva skaityti čia

Hikmicro prietaisus galite atsiimti DIMEKA biure: Kalvarijų 300, 2a. LT-08318, Vilnius.
Prieš atvykstant, rekomenduojame susisiekti tel. nr.: +370 615 60880, arba el. paštu: laurynas.sasnauskas@dimeka.eu.

Lietuvoje siuntas nemokamai pristatome paštomatu arba nurodytu adresu DPD kurjeriu. Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje – ją pristatysime Jums per 2-7 darbo dienas. Plačiau apie pristatymą galite paskaityti čia.

Yra keli būdai sumažinti ekrano ryškumą:

  1. Sumažinant kontrasto bei ryškumo nustatymus;
  2. Keičiant spalvų paletes;
  3. Kai kurie gamintojai turi specialius režimus, kurie sumažina ekrano apšvietimą.

Termovizoriaus jutiklio matrica gali susigadinti atsukus į saulę – liks sensoriuje išdegintos dėmės.

Stirnino, elnio ar briedžio ragai gerai bus matomi su aukštos raiškos ir didelį objektyvą turinčiais prietaisais. Rekomenduojame rinktis prietaisus, kurių raiška yra 640×512 ir aukštesnė. Taip pat, labai svarbios yra oro sąlygos.

Termovizorius fiksuoja temperatūrą – šiltus/šaltus objektus. Šviesa termovizoriaus rodomam vaizdui įtakos neturi, įtaką turi paviršių temperatūros skirtumai/kontrastas.

Skirtingų modelių bei skirtingų gamintojų prietaisų darbo laikas skiriasi. Jis būna nuo 4h iki 12h ir daugiau, priklausomai nuo naudojamų funkcijų (įrašymo, wi-fi transliacijos ir pan.).
Tačiau, yra prietaisai su keičiamais akumuliatoriais ar baterijomis, o, taip pat, prietaisai veikia ir nuo išorinės baterijos (power bank), todėl prietaiso veikimo laikas priklauso tik nuo pasiruošimo.

Termovizorinis prietaisas rodo temperatūros skirtumus, karštus / šiltus objektus. Naktinio matymo prietaisas veikia visai kitokiu principu – sustiprinamas šviesos srautas.

Termovizorinis vaizdas ir naktinio matymo

Pirmasis – naktinio matymo vaizdas, antrasis – termovizorinis.

Termovizorių reikia sureguliuoti pagal save – visų pirma nustatyti okuliaro dioptrijas, kad aiškiai matytumėte prietaiso meniu, o paskui fokusuoti objektyvo lęšį, priklausomai nuo objekto atstumo. Objekto ryškumo matymui taip pat įtakos gali turėti oro sąlygos bei atstumas.

Hikmicro prietaiso serijinis numeris.